1.We wtorek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. o 9.00, 16.30 i 18.00. Podczas Mszy św. błogosławieństwo świec. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na klasztor Sióstr Karmelitanek z Łasina.

2.W środę po Mszach św. błogosławieństwo św. Błażeja przeciwko chorobom gardła.

3.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.00. Modlimy się za kapłanów, o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.

4.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się  Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.00 okazja do spowiedzi św.

5.Chcemy rozpocząć przygotowania do sakramentu bierzmowania. Na początku przez internet, a kiedy będzie to możliwe w kościele. Dlatego młodzież szkół średnich, która pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania, prosimy, aby zgłaszała się w zakrystii oraz w biurze parafialnym. 

6.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 27 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

7.W minionym tygodniu zmarła Longina Szymkowiak – lat 83.

Grębocin, 31 stycznia 2021 r