1.Dzisiaj przypada święto Miłosierdzia Bożego, ustanowione w roku 2000 przez św. Jana Pawła II.

2.W czwartek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

3.W sobotę przypada święto św. Marka, ewangelisty. To także dzień modlitw o urodzaje.

4.Ks. bp Wiesław Śmigiel udziela do odwołania dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. wszystkim wiernym Diecezji Toruńskiej oraz aktualnie przebywającym na jej terenie.

5.Informujemy, że Msze św. niedzielne o godz. 9.30 będą transmitowane w internecie.

6.Od poniedziałku 20 kwietnia mogą uczestniczyć we Mszach św. w naszym kościele 23 osoby ( razem z księdzem, lektorami i organistą). Prosimy jednocześnie o zrozumienie, gdy drzwi kościoła będą zamknięte, bo to oznacza, że osiągnięta jest już określona liczba wiernych. Z tego powodu prosimy, aby pozostawić miejsca dla rodzin, których odprawiana jest intencja.

7.Prosimy, aby na spowiedź św. oraz do Komunii św. umawiać się indywidualnie.

8.Chorych z Komunią św. odwiedzamy tylko na indywidualne prośby.

Grębocin, 19 kwietnia 2020 r
www.grebocin.pun.pl