1.Dzisiaj przypada Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

2.W poniedziałek 3 maja obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze św. jak w niedzielę.

3.W czwartek przypada święto świętych apostołów Filipa i Jakuba Młodszego.

4.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.30. Modlimy się za kapłanów, o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.

5.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się  Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.30 okazja do spowiedzi św.

6.W sobotę obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

7.Nabożeństwa majowe sprawujemy podczas adoracji Najświętszego Sakramentu po skończonym różańcu, a w soboty i niedziele przed wieczorną Mszą św. o 17.45.

8.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

9.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od wtorku 4 V w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 33 osoby. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Prosimy jednocześnie o zrozumienie, gdy drzwi kościoła będą zamknięte, bo to oznacza, że osiągnięta jest już liczba wiernych. W kościołach jest również obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

10.W minionym tygodniu zmarł Florian Rumiński – lat 71.