V  NIEDZIELA WIELKIEGO  POSTU

1.Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Nauki w niedzielę podczas Mszy św., a w poniedziałek, wtorek i środę o 9.00 i 18.00. Spowiedź św. w środę 8.30 – 9.15 i 17.30 – 18.30.

2.Również dzisiaj po Mszy św. o 11,30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

3.Także dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

4.Droga Krzyżowa w piątek: dla dzieci o 16.30, a dla dorosłych o 17.30.

5.W piątek o 18.40 spotkanie w kościele ministrantów, lektorów i akolitów. Omawiać będziemy funkcje liturgiczne na Niedzielę Palmową i Wielki Tydzień.

6.W sobotę od 9.00 udajemy się do chorych z Komunią św.

7.Gorzkie Żale w niedzielę o 16.30. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny.

8.Za tydzień w Niedzielę Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień.

9.W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

10.Zawieszamy wspólne odmawianie różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Będziemy je kontynuować po świętach wielkanocnych.

11.W minionym tygodniu zmarł Teodor Skibicki – lat 82.