V  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dzisiaj kończymy kolędę w naszej parafii. Dziękujemy serdecznie za miłe przyjęcie ministrantów i kapłanów w domach oraz za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej parafii.

2.W sobotę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes oraz Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich chętnych, a zwłaszcza osoby starsze i chore na Mszę św. z udzieleniem sakramentu chorych na godz. 10.00, a potem na spotkanie w salce przygotowane przez Żywy Różaniec.

3.Do chorych z Komunią św. udajemy się w sobotę 18 lutego od 9.00.

4.W niedzielę 19 II po Mszy św. o 11,30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

5.Także 19 lutego po wieczornej Mszy św. spotkanie dla starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

6.Powracamy do odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem – od poniedziałku do piątku o 16.40, a w soboty po porannej Mszy św.