1.Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

2.W poniedziałek 14 II przypada święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

3.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem: od poniedziałku do piątku o 16.30, a w soboty po porannej Mszy św.

4.Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grębocinie informuje, że w dniach 7 – 25 lutego 2022 odbywają się zapisy do klasy I, oddziału „0” i oddziału przedszkolnego w Gronowie. Wnioski i zgłoszenia można pobierać ze strony szkoły, w szkolnym sekretariacie lub oddziale przedszkolnym w Gronowie.

5.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 15 XII w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 100 osób oprócz zaszczepionych. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

6.W minionym tygodniu zmarł Stanisław Głowacki – lat 71.

Grębocin, 13 lutego 2022 r
www.grebocin.pun.pl