1.W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.

2.W czwartek 23 czerwca przypada Dzień Ojca. Tego dnia również ze względu na uroczystość w piątek obchodzimy liturgicznie uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3.Na zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek po procesji błogosławieństwo wianków.

4.W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia odbędzie się ostatnia procesja eucharystyczna. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje post.

5.W piątek dzieci i młodzież kończą rok szkolny. Dlatego w piątek o 9.30 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla klas IV – VIII, a o 10.30 dla klas 0 – III.

6.W sobotę obchodzimy wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

7.Procesje w oktawie Bożego Ciała w dni powszednie o 18.00, a w niedzielę po sumie parafialnej.

8.Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy od poniedziałku do piątku w łączności z różańcem, a w sobotę i niedzielę o 17.45.

9.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

10.Rozpoczynają się zapisy chętnych na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która w tym roku powraca na trasę w dawnej formie sprzed pandemii. Więcej informacji w gablocie.

11.W minionym tygodniu zmarła Lidia Kujawska – lat 68.

Grębocin, 19 czerwca 2022 r