1. 1. W środę 4 sierpnia wspominamy Św. Jana Marię Vianneya patrona proboszczów
  2. 2. W piątek 6 sierpnia przeżywamy święto Przemienienie Pańskie
  3. 3. W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 17.00. Modlimy się za kapłanów, o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.
  4. 4 W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się  Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 17.00 okazja do spowiedzi św.
  5. 5. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski
  6. 6. W lipcu i sierpniu Msze św. w niedziele sprawujemy o 7.30, 10.30 oraz 18.00, a w dni powszednie o 18.00.
  7. 7. Chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie internetowej podanej na plakacie, który znajduje się w gablocie.
  8. 8. Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 26 VI w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 225 osób. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.
  9. 9. W minionym tygodniu zmarla: Małgorzata Jankowska  – l. 58