1.Serdecznie witamy w naszej parafii ks. Pawła Wróblewskiego, który od 29 VIII jest nowym wikariuszem.

2.Dzisiaj po Mszach św. błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

3.Od poniedziałku wracamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Od poniedziałku do piątku o 16.50, a w sobotę po porannej Mszy św.

4.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

5.W czwartek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

6.W sobotę o 10.00 spotkanie całej służby liturgicznej.

7.W niedzielę 11 września po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci, które mają przystąpić do I Komunii św.

8.Także w niedzielę 11 IX po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się już od początku 2022 roku do bierzmowania. Natomiast w niedzielę 18 IX również po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodzieży klas pierwszych szkół średnich, która pragnie rozpocząć w tym roku przygotowania do przyjęcia bierzmowania.

9.Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.

10.W minionym tygodniu zmarły Władysława Dowgiałło – lat 88 i Danuta Żero – lat 74 (pogrzeb w poniedziałek o 11.00).

Grębocin, 4 września 2022 r
www.grebocin.pun.pl