1.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby misji świętych.

2.W czwartek w naszej parafii odbędzie się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi ks. bp Józef Szamocki. Nowe wytyczne służb sanitarnych mogą spowodować pewne zmiany w programie, który został uzgodniony. Będziemy je podawać na bieżąco po uzgodnieniu z ks. Biskupem. Dlatego prosimy o odwiedzanie naszych stron internetowych.

3.W czwartek obchodzimy w naszym województwie uroczystość św. Jana Pawła II, głównego patrona naszego województwa.

4.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 55 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

5.Biskup Toruński Wiesław Śmigiel udzielił dyspensy od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy św. osobom przebywającym na terenie Diecezji Toruńskiej.

6.Nabożeństwa różańcowe w październiku w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30.

7.W związku z nowymi wytycznymi sanitarnymi kiermasz Caritas zostaje odwołany.

8.W minionym tygodniu zmarli Maria Wyderko – lat 72 i Leon Gajewski – lat 94 (pogrzeb we wtorek o 11.00).

Grębocin, 18 października 2020 r