XXIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. dzisiaj po Mszy św. o 11.30.

2. Dziś po wieczornej Mszy św. spotkanie dla starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

3. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Misyjną, dlatego kolekta przeznaczona jest na misje święte.

4. Także dzisiaj w naszym województwie obchodzimy uroczystość św. Jana Pawła II, głównego patrona województwa.

5. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie dla starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

6. We wtorek o 18.00 w salkach parafialnych rozpoczynamy nowy cykl spotkań Alpha, których celem jest odnowienie i pogłębienie relacji z Panem Jezusem. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych.

7. W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

8. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie Żywego Różańca.

9. W sobotę przypada święto świętych Szymona i Judy Tadeusza.

10. Także w sobotę na 16.00 Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza do salek parafialnych dzieci wraz z rodzicami na Bal Wszystkich Świętych.

11. Nabożeństwa różańcowe w październiku w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30.

12. Wypominki za zmarłych prosimy składać w zakrystii i biurze parafialnym.

13. W minionym tygodniu zmarli Mariusz Więcek – lat 50 i Danuta Łukiewicz – lat 73.