XXV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1.Dzisiaj po wieczornej Mszy św. zapisy i pierwsze spotkanie dla nowej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Spotkanie dla grupy starszej w przyszłą niedzielę 1 października po wieczornej Mszy św.

2.We wtorek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

3.W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.

4.W piątek obchodzimy święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

5.W sobotę o 9.00 spotkanie służby liturgicznej.

6.W przyszłą niedzielę obchodzimy w naszej parafii odpust ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Msze św. tego dnia o 7.30, 9.30, suma odpustowa o 12.00 i wieczorem o 17.00.

7.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.50, a w soboty po porannej Mszy św.

8.Od 1 października różaniec w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii rodzin, które chciałyby prowadzić różaniec w poszczególne dni.

9.W minionym tygodniu zmarł Janusz Cichocki – lat 81.