XXVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1.Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. dzisiaj po Mszy św. o 11.30.

2.Także dzisiaj po wieczornej Mszy św. rozpoczynamy w naszej parafii wieczystą adorację Najświętszego Sakramentu. Będzie ona trwała przez całą noc do poniedziałku do 17.00. Zachęcamy do skorzystania z tego czasu. Program adoracji jest wywieszony w gablocie i znajduje się na stronach internetowych naszej parafii.

3.Nabożeństwa różańcowe w październiku w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii rodzin, które chciałyby prowadzić różaniec w poszczególne dni.

4.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

5.W piątek o 17.30 nabożeństwo fatimskie. Różaniec tego dnia odmówimy w ramach nabożeństwa fatimskiego.

6.W przyszłą niedzielę przypada kolejny Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby zdolnej pochodzącej z ubogich rodzin młodzieży.

7.Także w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

8.Za tydzień 15 października w godzinach 9.00 – 14.00 na parkingu przed kościołem będzie podstawiony krwiobus. Wszyscy chętni mogą oddać krew dla chorych onkologicznie dzieci.

9.W minionym tygodniu zmarła Teresa Żurek – lat 91 (pogrzeb w środę o 11.00).