XXVI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1.Obchodzimy dzisiaj w naszej parafii odpust ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Msze św. o 7.30, 9.30, suma odpustowa o 12.00 i wieczorem o 17.00.

2.Spotkanie dla starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania także dzisiaj 1 października po wieczornej Mszy św.

3.Od 1 października różaniec w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii rodzin, które chciałyby prowadzić różaniec w poszczególne dni.

4.W poniedziałek przypada wspomnienie św. Aniołów Stróżów.

5.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

6.W czwartek obchodzimy w naszej diecezji święto Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Katedralnej.

7.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową od 16.00.

8.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od godziny 16.00 okazja do spowiedzi św.

9.W sobotę obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

10.W sobotę od 9.00 udajemy się do chorych z Komunią św.

11.Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30.

12.Za tydzień 8 X po wieczornej Mszy św. rozpoczynamy w naszej parafii wieczystą adorację Najświętszego Sakramentu. Będzie ona trwała przez całą noc do poniedziałku do 17.00. Zachęcamy do skorzystania z tego czasu. Program adoracja jest wywieszony w gablocie i znajduje się w internecie.

13.W minionym tygodniu zmarł Zbigniew Radzki – lat 72.