1.Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy odpust św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Msze św. o 7.30, 9.30, suma odpustowa o 12.00 i wieczorem o 17.00.

2.Także dzisiaj na parkingu przed kościołem w godzinach 9.00 – 14.00 będziemy mogli oddać krew dla małej dziewczynki chorej na nowotwór.

3.We wtorek przypada święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Toruniu.

4.W czwartek obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

5.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami za kapłanów, o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową od 16.00.

6.Wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu  (przez całą dobę) w naszej parafii zaczyna się w piątek 8 X po wieczornej Mszy św., a kończy w sobotę 9 X przed wieczorną Mszą św. Zachęcamy w miarę możliwości do wzięcia udziału w adoracji i osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Jej program wywieszony jest w gablocie.

7.Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

8.Także w  przyszłą niedzielę z okazji kolejnego Dnia Papieskiego po Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

9.Msze św. w październiku w dni powszednie o 17.00 i 18.00, w soboty wieczorem o 17.00 oraz w niedziele wieczorem także o 17.00.

10.    Nabożeństwa różańcowe w październiku w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 16.30. W związku z różańcem prosimy o zgłaszanie się do zakrystii rodziny, które chciałyby prowadzić różaniec w poszczególne dni.

11.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 26 VI w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 225 osób. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

12.W minionym tygodniu zmarły: Barbara Duszyńska – lat 72 i Maria Bartosińska – lat 100.

Grębocin, 3 październik 2021 r