1.Dzisiaj po Mszy św. o 13.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

2.Także dzisiaj z okazji kolejnego Dnia Papieskiego po Mszach św. zbiórka na fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3.We wtorek przypada nabożeństwo fatimskie, które z racji października odbędzie się w ramach odmawianego różańca.

4.W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodziców odmawiających różaniec za dzieci. Zapraszamy również chętnych, którzy chcieliby włączyć się do tej modlitwy za swoje dzieci.

5.W sobotę o 11.00 w kościele spotkanie dla całej służby liturgicznej.

6.Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby misji świętych.

7.Nabożeństwa różańcowe w październiku w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30.

8.W niedzielę 18 października odbędzie się przy naszym kościele kiermasz wyrobów przygotowanych przez osoby niepełnosprawne, które są podopiecznymi Caritas. Więcej informacji na plakacie.

9.W minionym tygodniu zmarli: Wanda Wiśniewska – lat 72 i Bogumiła Kosińska – lat 81.

Grębocin, 11 października 2020 r