XXX  NIEDZIELA  ZWYKŁA, Ogłoszenia parafialne

1.Dzisiaj przypada niedziela misyjna, dlatego kolekta jest przeznaczona na potrzeby misji świętych.

2.Spotkanie dla dzieci, które mają przystąpić do I Komunii św. także dzisiaj po Mszy św. o 11.30.

3.Również dzisiaj w godzinach 9.00 – 14.00 na parkingu przed kościołem jest podstawiony krwiobus dla chętnych, którzy chcieliby oddać krew.

4.We wtorek o 18.30 w salkach parafialnych kolejne spotkanie w ramach Kursu Alpha, na które zapraszamy.

5.W piątek przypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

6.W sobotę 29 października o 16.00 zapraszamy dzieci oraz dorosłych na Bal Wszystkich Świętych. Rozpoczynamy w salkach parafialnych, a biletem wstępu jest przybycie w stroju swojego ulubionego świętego. Dla dzieci są przewidziane drobne nagrody.

7.W przyszłą niedzielę obchodzimy w naszej parafii uroczystość Rocznicę Poświęcenia naszego Kościoła.

8.W październiku nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30.

9.Msze św. 1 listopada w uroczystość Wszystkich Świętych jak zwykle o 7.30, 9.30, 11.30 oraz o 14.00 na cmentarzu, jeśli pozwoli pogoda.