XXXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1.Dzisiaj z okazji Święta Niepodległości zostanie o 17.00 odprawiona Msza św. w intencji naszej Ojczyzny oraz o kanonizację bł. ks. Jerzego Popiełuszki i beatyfikację Marianny Popiełuszko. Po Mszy św. zapraszamy do świetlicy OSP w Grębocinie. Będziemy mogli zobaczyć film Barbarka 1939 ( jest tam mowa o Grębocinie) oraz eksponaty z 1939 roku (ornat, w którym aresztowano naszego pierwszego proboszcza ks. Jana Pronobisa). Będzie również kawa i coś słodkiego.

2.Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest dla naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.

3.Również dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie dla starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

4.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

5.W piątek o 17.00 ks. biskup Andrzej Suski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii.

6.Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30.

7.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. W dni powszednie o 16.20, a w soboty po porannej Mszy św.

8.W minionym tygodniu zmarła Stanisława Rydzyńska – lat 84