XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.We wtorek 9 XI przypada święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

2.W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.

3.11 listopada w Święto Niepodległości obchodzimy Dzień modlitw w intencji Ojczyzny.

4.W przyszłą niedzielę przypada Dzień solidarności z Kościołami prześladowanymi, dlatego po Mszach św. zbiórka do puszek.

5.Także w przyszłą niedzielę o 17.00 w naszej parafii Msza św. w intencji naszej Ojczyzny oraz o rychłą kanonizację bł. ks. Jerzego Popiełuszki i beatyfikację jego mamy Marianny Popiełuszko.

6.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.30, a w soboty po porannej Mszy św.

7.Rozpoczynamy kolejny cykl przygotowań młodzieży do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy w tym roku szkolnym rozpoczęli naukę w pierwszej klasie szkoły średniej. Prosimy, aby zapisywać się w zakrystii lub biurze parafialnym.

8.Wypominki za zmarłych prosimy, aby składać w zakrystii lub biurze parafialnym.

9.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 26 VI w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 225 osób. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

10.W minionym tygodniu zmarli: Aurelia Jenczewska – lat 72 i Ryszard Szatkowski – lat 79.

Grębocin, 7 listopad 2021 r