1.Dzisiaj przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. To ostatnia niedziela roku kościelnego, dlatego po sumie parafialnej wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami do Serca Jezusowego.

2.Także dzisiaj po Mszach św., w związku z apelem abp Stanisława Gądeckiego przewodniczącego KEP, zbiórka do puszek na pomoc dla migrantów z granicy polsko-białoruskiej.

3.Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie do I Komunii św.

4.Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy adwent, który jest początkiem nowego roku liturgicznego. Roraty sprawować będziemy jak zwykle o 6.45. Na roraty przychodzimy ze światełkami, a dzieci otrzymywać będą obrazki.

5.W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

6.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.30, a w soboty po porannej Mszy św.

7.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 26 VI w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 225 osób. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

8.W minionym tygodniu zmarli Grażyna Kucharska – lat 65, Krystyna Sztandarska – lat 79, Jadwiga Baran – lat 76 (pogrzeb we wtorek o 12.00) i Henryk Majewski – lat 78 (pogrzeb w środę o 12.00).

Grębocin, 21 listopad 2021 r