ZMARTWYCHWSTANIE  PAŃSKIE

1.Ks. bp Wiesław Śmigiel udziela do odwołania dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. wszystkim wiernym Diecezji Toruńskiej oraz aktualnie przebywającym na jej terenie.

2.Informujemy, że Msze św. niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego i niedzieli Miłosierdzia Bożego o godz. 9.30 będą transmitowane w internecie.

3.Od niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego aż do niedzieli  Miłosierdzia Bożego włącznie może uczestniczyć we Mszach św. tylko 5 osób. Prosimy jednocześnie o zrozumienie, gdy drzwi kościoła będą zamknięte, bo to oznacza, że osiągnięta jest już określona liczba wiernych. Z tego powodu prosimy, aby pozostawić miejsca dla rodzin, których odprawiana jest intencja.

4.Od wtorku Msze św. w dni powszednie o 17.30 i 18.00, a w niedziele po południu o 18.00.

5.Prosimy, aby na spowiedź św. oraz do Komunii św. umawiać się indywidualnie.

6.Chorych z Komunią św. odwiedzamy tylko na indywidualne prośby.

7.W piątek z racji oktawy wielkanocnej nie obowiązuje post.

8.W związku z epidemią pierwsza Komunia św. zostaje przeniesiona na 27 września 2020 na godzinę 11.00.

9.W minionym tygodniu zmarł Jan Jurkiewicz – lat 58.