1.Przeżywamy dzisiaj niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

2.W czwartek przypada święto św. Katarzyny Sieneńskiej, zakonnicy i doktora Kościoła, patronki Europy.

3.W sobotę obchodzimy wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika.

4.Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które sprawować będziemy podczas adoracji Najświętszego Sakramentu po skończonym różańcu, a w soboty i niedziele przed wieczorną Mszą św. o 17.45.

5.W przyszłą niedzielę przypada Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

6.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

7.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od soboty 27 III w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 20 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Prosimy jednocześnie o zrozumienie, gdy drzwi kościoła będą zamknięte, bo to oznacza, że osiągnięta jest już liczba wiernych. W kościołach jest również obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

Grębocin, 25 kwietnia 2021 r