NIEDZIELA CHRZTU  PAŃSKIEGO

1.Dzisiaj przypada święto Chrztu Pańskiego.

2.Także dzisiaj w godzinach 9.00 -14.00 będzie możliwość oddania krwi w podstawionym krwiobusie na parkingu przy kościele.

3.Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.

4.Dziękujemy wszystkim za złożone na rzecz parafii ofiary z okazji wizyt duszpasterskich – kolęd.

5.Od poniedziałku powracamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem: od poniedziałku do piątku o 16.30, a w soboty po porannej Mszy św.

6.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 15 XII w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 100 osób oprócz zaszczepionych. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

7.W minionym tygodniu zmarli Jerzy Burczyński – lat 77 i ks. Miłosz Wardziński – lat 52, proboszcz z Gronowa (pogrzeb w poniedziałek o 11.00 w Gronowie).

Grębocin, 9 stycznia 2022 r
www.grebocin.pun.pl