1.W czwartek 6 stycznia obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego ( Trzech Króli). Msze św. jak w niedzielę. Podczas Mszy św. poświęcenie kredy. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na misje.

2.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.00 okazja do spowiedzi św.

3.W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego.

4.Także w przyszłą niedzielę w godzinach 9.00 -15.00 będzie możliwość oddania krwi w podstawionym krwiobusie na parkingu przy kościele.

5.Kolęda w tym roku tylko na zaproszenia. Plan kolęd wywieszony jest w gablocie i w internecie. Wizyta kolędowa odbywać się będzie tylko u tych mieszkańców wymienionych ulic, którzy to zgłosili.

6.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 15 XII w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 100 osób oprócz zaszczepionych. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

7.W minionym tygodniu zmarli Stanisław Widliński – lat 100 (pogrzeb we wtorek o 11.00) i Czesława Zajk – lat 90 (pogrzeb w piątek o 12.00).

Grębocin, 2 stycznia 2021 r