1.Obchodzimy dzisiaj niedzielę św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Ochrony Życia. Podczas Mszy św. o 9.30 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich dla wszystkich małżonków.

2.W piątek 31 XII po Mszy św. o 17.00 nabożeństwo przebłagalne na zakończenie roku kalendarzowego.

3.1 stycznia w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi przypada Światowy Dzień Pokoju. Msze św. o 9.30, 11.30, 13.30 i 17.00.

4.Kolęda w tym roku tylko na zaproszenia. Plan kolęd wywieszony jest w gablocie i w internecie. Wizyta kolędowa odbywać się będzie tylko u tych mieszkańców wymienionych ulic, którzy to zgłosili.

5.Na czas kolędowania zawieszamy wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólne odmawianie różańca. Wznowimy je po kolędzie.

6.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 15 XII w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 100 osób oprócz zaszczepionych. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

7.W minionym tygodniu zmarł Stanisław Studziński – lat 56.

Grębocin, 26 grudnia 2021 r