1.W środę 6 stycznia obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego ( Trzech Króli). Msze św. jak w niedzielę. Podczas Mszy św. poświęcenie kredy. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na misje.

2.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.00. Modlimy się za kapłanów, o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.

3.W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego.

4.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 27 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

5.W minionym tygodniu zmarli Andrzej Zadroga – lat 80 i Wojciech Zmarzły – lat 69 (pogrzeb we wtorek o 11.00) oraz Wanda Kowalska – lat 104 (pogrzeb w poniedziałek o 13.00).

Grębocin, 3 stycznia 2021 r