1.Obchodzimy dzisiaj święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Podczas Mszy św. o 9,30 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich dla wszystkich małżonków. Kolekta przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia.

2.W czwartek 31 XII po Mszy św. o 17.00 nabożeństwo przebłagalne na zakończenie roku kalendarzowego.

3.1 stycznia w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi przypada Światowy Dzień Pokoju. Msze św. o 9.30, 11.30, 13.30 i 17.00. Tego dnia nie obowiązuje post piątkowy.

4.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 27 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

5.W minionym tygodniu zmarła Renata Lubomska – lat 50.

Grębocin, 27 grudnia 2020 r