1.Dzisiaj przypada uroczystość Najświętszej Trójcy. Mszą św. o 19.00 rozpoczyna się w naszej parafii nawiedzenie obrazu Świętej Rodziny.

2.W poniedziałek obchodzimy święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

3.We wtorek i środę po Mszy św. o 18.00 spotkania dla dzieci, które będą sypały kwiatki w czasie procesji.

4.W czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Po Mszy św. o 9.30 procesja eucharystyczna z Najświętszym Sakramentem na placu przed kościołem. Dlatego prosimy, aby po pierwszej Mszy św. nie wjeżdżać na ten parking. W tygodniu procesje eucharystyczne po Mszach św. o 18.00

5.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu wyjątkowo od 17.00 do 17.30. Okazja do spowiedzi św. od 17.00.

6.Nabożeństwa majowe oraz czerwcowe sprawujemy podczas adoracji Najświętszego Sakramentu po skończonym różańcu, a w soboty i niedziele przed wieczorną Mszą św. o 17.45.

7.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

8.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od wtorku 4 V w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 33 osoby. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Prosimy jednocześnie o zrozumienie, gdy drzwi kościoła będą zamknięte, bo to oznacza, że osiągnięta jest już liczba wiernych. W kościołach jest również obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

9.W minionym tygodniu zmarł Adam Szwugier – lat 79.

Grębocin, 30 maja 2021 r