1.W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała błogosławieństwo wianków.

2.W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia ostatnia procesja eucharystyczna. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje post.

3.W sobotę obchodzimy wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

4.Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy podczas adoracji Najświętszego Sakramentu po skończonym różańcu, a w soboty i niedziele przed wieczorną Mszą św. o 17.45.

5.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

6.Procesje eucharystyczne codziennie po Mszy św. o 18.00, a w niedzielę po sumie parafialnej.

7.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od wtorku 4 V w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 33 osoby. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Prosimy jednocześnie o zrozumienie, gdy drzwi kościoła będą zamknięte, bo to oznacza, że osiągnięta jest już liczba wiernych. W kościołach jest również obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

8.W przyszłą niedzielę w godzinach 9.00 – 14.00 na parkingu przy kościele zostanie podstawiony krwiobus. Wszystkich, którzy chcieliby oddać krew i mogą to uczynić bardzo do tego szczególnego daru zachęcamy.

9.W minionym tygodniu zmarł Paweł Depczyński – lat 53 (pogrzeb w poniedziałek o 13.00).

Grębocin, 6 czerwca 2021 r