1.W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia oraz Dzieła Duchowej Adopcji, a także rocznica utworzenia naszej diecezji. Po Mszach św. okazja do podjęcia Duchowej Adopcji dziecka poczętego.

2.Nabożeństwa Drogi Krzyżowej  w piątek o 16,30 i 17,30.

3.Gorzkie Żale w niedzielę o 16,30. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny.

4.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do czwartku o 16.30, a w sobotę o 8.30.

5.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 27 osób. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

6.Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową, która rozpoczyna Wielki Tydzień. Podczas Mszy św. błogosławieństwo palm.

7.W minionym tygodniu zmarli Włodzimierz Kubacki – lat 86, Renata Kubiak – lat 59, Czesław Dąbrowski – lat 79 (pogrzeb we wtorek o 10.00) i Stanisława Wyszyńska – lat 92 (pogrzeb w środę o 13.00).

Grębocin, 21 marca 2021 r