VI  NIEDZIELA  WIELKANOCY

1.Dzisiaj w godzinach 7.00 – 14.00 w naszej parafii odbywa się kiermasz prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne będące pod opiekę Caritas Diecezji Toruńskiej. Dochód w całości przeznaczony jest na potrzeby osób niepełnosprawnych.

2.W dniach 15 -17 maja przypadają Dni modlitw o urodzaje.

3.We wtorek przypada święto św. Andrzeja Boboli, biskupa i męczennika, Patrona Polski.

4.Spowiedź św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w czwartek od 16.00.

5.Za tydzień 21 maja o 11.00 w naszej parafii dzieci przystąpią do swojej I Komunii św.

6.Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w niedzielę 28 maja po wieczornej Mszy św.

7.Za tydzień obchodzimy w Kościele uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

8.Nabożeństwa majowe sprawujemy od poniedziałku do piątku na zakończenie modlitwy różańcowej, a w soboty i niedziele o 17.45.

9.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.50, a w sobotę po porannej Mszy św.

10.W minionym tygodniu zmarł Bogdan Jenczewski – lat 68.