WNIEBOWSTĄPIENIE  PAŃSKIE

1.Obchodzimy dzisiaj w Kościele uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2.Także dzisiaj o 11.00 w naszej parafii dzieci przystąpią do swojej I Komunii św. W białym tygodniu dzieci pierwszokomunijne przychodzą na Mszę św. o 18.00.

3.W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.

4.W piątek 26 maja przypada Dzień Matki.

5.27 maja w sobotę o 20.00 w wigilię Zesłania Ducha Świętego wspólnoty naszej parafii zapraszają na wspólne czuwanie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

6.Za tydzień podczas Mszy św. o 11.30 obchodzą rocznicę I Komunii św. dzieci, które w ubiegłym roku przystępowały pierwszy raz do Komunii św.

7.Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św.

8.W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

9.Nabożeństwa majowe sprawujemy od poniedziałku do piątku na zakończenie modlitwy różańcowej, a w soboty i niedziele o 17.45.

10.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.50, a w sobotę po porannej Mszy św.

11.W minionym tygodniu zmarł Janusz Drozdowski – lat 63.