1.Dzisiaj, w poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje.

2.W czwartek o 17.00 zamiast wystawienia Najświętszego Sakramentu nabożeństwo fatimskie.

3.W piątek obchodzimy święto św. Macieja, apostoła.

4.W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5.Nabożeństwa majowe sprawujemy podczas adoracji Najświętszego Sakramentu po skończonym różańcu, a w soboty i niedziele przed wieczorną Mszą św. o 17.45.

6.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

7.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od wtorku 4 V w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 33 osoby. W związku z tym prosimy, aby najpierw dać pierwszeństwo rodzinom zamawiającym intencje mszalne. Prosimy jednocześnie o zrozumienie, gdy drzwi kościoła będą zamknięte, bo to oznacza, że osiągnięta jest już liczba wiernych. W kościołach jest również obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

8.19 maja o 9.00 na parkingu przy kościele zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, z którego dochód przeznaczony jest dla misjonarzy w najbiedniejszych krajach świata.

9.W minionym tygodniu zmarł Henryk Wyderko – lat 75.

Grębocin, 9 maja 2021 r