1.W niedzielę, poniedziałek i wtorek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu w ramach przygotowania do wielkiego postu.

2.W środę przypada środa popielcowa. Msze św. z obrzędem posypania popiołem o 9.00, 16.00 i 18.00. Tego dnia obowiązuje post ścisły.

3.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.00. Modlimy się o nowe święte powołania kapłańskie oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.

4.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.00 okazja do spowiedzi św.

5.W piątek obchodzimy święto św. Kazimierza, królewicza.

6.Drogi Krzyżowe w piątek dla dzieci o 16.30, a dla dorosłych o 17.30.

7.Gorzkie Żale w przyszłą niedzielę o 16.30.

8.Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek, a w środę popielcową kolekta przeznaczone na pomoc dla Sióstr i Braci z Ukrainy.

9. Społeczność naszej szkoły organizuje zbiórkę niezbędnych rzeczy jako pomoc dla Ukrainy. Konwój z zebranym darami zostanie wysłany do Lwowa. Lista niezbędnych rzeczy będzie dostępna od jutra na szkolnym Facebooku, stronie internetowej oraz drzwiach szkoły. Dary prosimy dostarczać do szkoły.

10. Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 15 XII w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 100 osób oprócz zaszczepionych. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

Grębocin, 27 lutego 2022 r
www.grebocin.pun.pl