1.Dzisiaj obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2.We wtorek przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

3.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.30. Modlimy się o nowe święte powołania kapłańskie oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową.

4.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od 16.30 okazja do spowiedzi św.

5.W sobotę od 9.00 udajemy się do chorych z Komunią św.

6.W sobotę wspólnoty naszej parafii zapraszają na Wigilię Zesłania Ducha Świętego o 20.00 w naszym kościele. Będziemy się wspólnie modlić i zanosić śpiewy do Ducha Świętego.

7.W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

8.Za tydzień podczas Mszy św. o 11.30 rocznica I Komunii św. dla dzieci, które przed rokiem po raz  pierwszy przyjęły Najświętszy Sakrament.

9.Także w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 13.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

10.Nabożeństwa majowe i czerwcowe sprawujemy od poniedziałku do piątku w łączności z różańcem, a w sobotę i niedzielę o 17.45.

11.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

12.W minionym tygodniu zmarła Honorata Pypno – lat 76 (pogrzeb w poniedziałek o 12.00).

Grębocin, 29 maja 2022 r