1.Dzisiaj w godzinach 9.00 – 14.00 na parkingu przy kościele zostanie podstawiony krwiobus. Wszystkich, którzy chcieliby oddać krew i mogą to uczynić bardzo do tego szczególnego daru zachęcamy.

2.Także dzisiaj po wieczornej Mszy św. nabożeństwo fatimskie.

3.Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy podczas adoracji Najświętszego Sakramentu po skończonym różańcu, a w soboty i niedziele przed wieczorną Mszą św. o 17.45.

4.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

5.W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. będziemy modlić się za dziecii młodzież naszej szkoły, która wkrótce kończy rok szkolny.

6.Studium Muzyki Kościelnej Diecezji Toruńskiej ogłasza nabór na rok szkolny 2021/2022. Więcej informacji w gablocie.

7.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 13 VI w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 150 osób. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką. Relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie w każdą niedzielę o 9.30.

8.Od 20 czerwca przestaje obowiązywać dyspensa od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św.

Grębocin, 13 czerwca 2021 r