1.Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci, które mają przystąpić do I Komunii św.

2.Także dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie dla starszej grupy młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania. Natomiast spotkanie dla grupy młodszej w przyszłą niedzielę również po wieczornej Mszy św.

3.W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.

4.W czwartek w ramach różańca odbędzie się nabożeństwo fatimskie.

5.W sobotę o 10.00 spotkanie w kościele całej służby liturgicznej.

6.Za tydzień 16 października przypada XXII Dzień Papieski, dlatego po Mszach św. zbiórka do puszek na papieski fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia, który przeznaczony jest dla zdolnej, lecz ubogiej młodzieży.

7.Od października Msze św. wieczorne w soboty i niedziele o 17.00, a w dni powszednie o 17.00 i 18.00.

8.W październiku nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30.