1.Dzisiaj przypada XXII Dzień Papieski, dlatego po Mszach św. zbiórka do puszek na papieski fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia, który przeznaczony jest dla zdolnej, lecz ubogiej młodzieży.

2.Także dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie  dla młodszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

3.W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

4.We wtorek przypada święto św. Łukasza, ewangelisty.

5.Także we wtorek o 18.30 w salkach parafialnych w ramach Kursu Alpha wykład poświęcony wyjątkowości Chrystusa, na który zapraszamy.

6.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

7.W sobotę w naszym województwie obchodzimy uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, który jest patronem województwa kujawsko-pomorskiego.

8.Spotkanie dla dzieci, które mają przystąpić do I Komunii św. za tydzień 23 października po Mszy św. o 11.30.

9.W przyszłą niedzielę w godzinach 9.00 – 14.00 na parkingu przed kościołem będzie podstawiony krwiobus dla chętnych, którzy chcieliby oddać krew.

10.Za tydzień przypada niedziela misyjna, dlatego kolekta jest przeznaczona na potrzeby misji świętych.

11.W październiku nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30.

12.W minionym tygodniu zmarł Roman Piechota – lat 67 (pogrzeb we wtorek o 12.00).