1.Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

2.Także dzisiaj z okazji kolejnego Dnia Papieskiego po Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3.W środę 13 października w ramach nabożeństwa różańcowego odbędzie się nabożeństwo fatimskie.

4.Również w środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

5.Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na misje święte.

6.Nabożeństwa różańcowe w październiku w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 16.30. W związku z różańcem prosimy o zgłaszanie się do zakrystii rodziny, które chciałyby prowadzić różaniec w poszczególne dni.

7.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 26 VI w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 225 osób. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

8.W minionym tygodniu zmarli: Wiesław Kalwara – lat 61 i Tadeusz Szymański – lat 66 (pogrzeb we wtorek o 9.30).

Grębocin, 10 październik 2021 r