1.Dzisiaj obchodzimy uroczystość Rocznicę Poświęcenia Własnego Kościoła.

2.W poniedziałek obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 7.30, 9.30, 11.30 i o 14.00 na cmentarzu. Po Mszy św. na cmentarzu procesja z modlitwami, a po niej w kościele Różaniec za zmarłych.

3.We wtorek 2 listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Jest to dzień poświęcony szczególnie zmarłym. Msze św. o 8.00, 8.30, 9.00, 17.00 i 17.30.

4.W dniach 1-8 XI można uzyskać odpust zupełny za zmarłych ( jeden raz każdego dnia). Należy być w stanie łaski uświęcającej, nawiedzić cmentarz i pomodlić się za zmarłych.

5.W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny.

6.W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami za kapłanów, o nowe święte powołania oraz za dzieci objęte modlitwą różańcową od 16.00.

7.W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia, a od 16.00 okazja do spowiedzi św.

8.Od 2 listopada powracamy do odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 16.30, a w soboty po porannej Mszy św.

9.Rozpoczynamy kolejny cykl przygotowań młodzieży do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy w tym roku szkolnym rozpoczęli naukę w pierwszej klasie szkoły średniej. Prosimy, aby zapisywać się w zakrystii lub biurze parafialnym.

10.Wypominki za zmarłych prosimy, aby składać w zakrystii lub biurze parafialnym.

11.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 26 VI w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 225 osób. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

12.W minionym tygodniu zmarli: Barbara Wiśniewska – lat 91 i Dariusz Rumiński – lat 49 (pogrzeb we wtorek o 11.00).

Grębocin, 31 październik 2021 r