1.Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. dzisiaj po Mszy św. o 11.30.

2.Dzisiaj po Mszy św. o 13.30 spotkanie dla młodzieży szkół średnich, która pragnie przygotowywać się do sakramentu bierzmowania.

3.Także dzisiaj po wieczornej Mszy św. zapraszamy na pokutną procesję różańcową wokół kościoła w ramach ogólnopolskiej akcji modlitw w intencji naszej Ojczyzny zanoszonych za wstawiennictwem patrona Polski św. Andrzeja Boboli.

4.W poniedziałek przypada święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski.

5.W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.

6.W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 11.00 dzieci naszej parafii przystąpią do I Komunii św.

7.Nabożeństwa majowe sprawujemy od poniedziałku do piątku w łączności z różańcem, a w sobotę i niedzielę o 17.45.

8.Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

9.26 maja o 15.00 na parkingu przed kościołem odbierany będzie zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, z którego dochód przeznaczony jest na pomoc dla najbardziej potrzebnych terenów misyjnych.

Grębocin, 15 maja 2022 r