1.Dzisiaj podczas Mszy św. modlimy się za dzieci młodzież naszej szkoły, która wkrótce kończy rok szkolny.

2.W środę przypada Dzień Ojca.

3.W czwartek obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

4.W przyszłą niedzielę przeżywamy w naszej diecezji uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, głównej patronki diecezji.

5.Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy podczas adoracji Najświętszego Sakramentu po skończonym różańcu, a w soboty i niedziele przed wieczorną Mszą św. o 17.45.

6.Zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową od poniedziałku do piątku o 17.00, a w sobotę po porannej Mszy św.

7.Studium Muzyki Kościelnej Diecezji Toruńskiej ogłasza nabór na rok szkolny 2021/2022. Więcej informacji w gablocie.

8.Informujemy, że według zaleceń służb sanitarnych od 13 VI w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach 150 osób. W kościołach jest obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką. Ostatnia relacja z Mszy św. z naszego kościoła będzie transmitowana w internecie  niedzielę 27 czerwca o 9.30.

9.Od 20 czerwca przestaje obowiązywać dyspensa od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św.

10.W minionym tygodniu zmarł Kazimierz Frygier – lat 89.

Grębocin, 20 czerwca 2021 r